Masáže v našem životě

zdraví - mládí - vitalita


Motto dne:

Komunikuji na úrovni druhých.

 
 
 
 

 

 

 

Kurz léčebné sestavy shiatsu v Brně

Shiatsu je ucelené učení o lidském těle, jeho funkcích a možnostech nápravy při poškození, onemocnění či disharmonii funkcí těla. Masáže shiatsu obsahují množství různých masérských technik od protahování, hnětení, promačkávání a hlazení až k akupresuře a cvičení, proto celková komplexní výuka vedoucí k mistrovství shiatsu trvá mnoho let. Přesto i začátečníci mohou svým blízkým pomoci tím, že se dobře naučí některé techniky, které v těle uvolní fyzické blokády a rozproudí životní energii.

Na našem kurzu se naučíte celotělovou sestavu, která je zaměřena na uvolnění páteře, trávícího traktu, pánevní oblasti a rozproudění energie v hlavních orgánových  meridiánech. Pro lepší zapamatování dostanete písemné materiály.
Cena je 2 500 Kč.

Kurzy jsou organizovány pro individuální zájemce, termíny jsou podle dohody, lektorem je profesionální masér Lubomír Šopf, který předává své více než dvacetileté zkušenosti. Místo konání je v našich prostorách pro kurzy na adrese Ibsenova 7, Brno, přespání je možné po domluvě v našich prostorách pro kurzy na adrese Křížová 15, Brno.

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Lubomír Šopf, mobil 728 177 941, e-mail: lubomir_sopf@volny.cz


 
© Copyright 2004-2019 IRIL. Všechna práva vyhrazena.