Masáže v našem životě

zdraví - mládí - vitalita


Motto dne:

Ať na Tvé cestě stále svítí slunce a všechny překážky zmizí.

 
 
 
 

 

 

 

Kurz léčebné sestavy shiatsu v Brně

Shiatsu je ucelené učení o lidském těle, jeho funkcích a možnostech nápravy při poškození, onemocnění či disharmonii funkcí těla. Masáže shiatsu obsahují množství různých masérských technik od protahování, hnětení, promačkávání a hlazení až k akupresuře a cvičení, proto celková komplexní výuka vedoucí k mistrovství shiatsu trvá mnoho let. Přesto i začátečníci mohou svým blízkým pomoci tím, že se dobře naučí některé techniky, které v těle uvolní fyzické blokády a rozproudí životní energii.

Na našem kurzu se naučíte celotělovou sestavu, která je zaměřena na uvolnění páteře, trávícího traktu, pánevní oblasti a rozproudění energie v hlavních orgánových  meridiánech. Pro lepší zapamatování dostanete písemné materiály
Cena je 2 500 Kč.
Nejbližší termín: 25. - 26. 4. 2018

Naše masérské kurzy nabízíme masérům pro rozšíření jejich služeb i zájemcům, kteří kteří se chtějí naučit masírovat své blízké. Náš lektor při nich předává své více než dvacetileté zkušenosti s masážemi.  Lektorem je Lubomír Šopf,  kurzy se konají na adrese Ibsenova 7, Brno, přespání je možné po domluvě v našich prostorách. 

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Lubomír Šopf, mobil 728 177 941, e-mail: lubomir_sopf@volny.cz


 
© Copyright 2004-2018 IRIL. Všechna práva vyhrazena.