Masáže v našem životě

zdraví - mládí - vitalita


Motto dne:

Ať dojdeš tam, kam chceš dojít a najdeš tam to, co potřebuješ.

 
 
 
 

 

 

 

Kurzy energetických masáží v Brně

Pro zájemce o práci s energií při masážích nabízíme výuku několika energetických masáží pro doplnění energií v těle či pro zharmonizování.

Výuka partnerské tao masáže v Brně
Partnerská tao masáž je velmi příjemná energetická masáž, která se provádí na nahém těle jaké velmi příjemné jemné hlazení, které má svá pravidla odpovídající proudění energií v těle, proto při správném provedení může být i léčivá. Pokud si ji provádí navzájem milující se pár, může tao masáž pomáhat i udržovat lásku ve vztahu. Proto její výuku nabízíme především partnerským párům a jednotlivcům, kteří chtějí příjemnou masáží partnera překvapit.  Přestože se jedná o energetickou masáž, není nutné mít při její výuce senzitivní  schopnosti cítění energií, tao masáž se může naučit každý, kdo se rád dotýká lidského těla a má chuť naučit se něco nového, cítění energií se pak při jejím používání rozvíjí. V průběhu dvoudenní výuky se naučíte jednotlivé tahy tao masáže, dozvíte se, jak je správně provádět a v jakém pořadí a prakticky si celou tao masáž vyzkoušíte tak, abyste ji mohli ihned po skončení kurzu na těle svého partnera provádět.  Součástí kurzu jsou písemné materiály, které vám s tao masáží po kurzu pomohou.
Cena je 5 000,- Kč pro jednotlivce, partneři učastnící se společně mají poloviční slevu

Výuka léčebné sestavy shiatsu
Shiatsu je ucelené učení o lidském těle, jeho funkcích a možnostech nápravy při poškození, onemocnění či disharmonii funkcí těla. Masáže shiatsu obsahují množství různých masérských technik od protahování, hnětení, promačkávání a hlazení až k akupresuře a cvičení, proto celková komplexní výuka vedoucí k mistrovství shiatsu trvá mnoho let. Přesto i začátečníci mohou svým blízkým pomoci tím, že se dobře naučí některé techniky, které v těle uvolní fyzické blokády a rozproudí životní energii. V průběhu jednodenní celodenní výuky se naučíte jednoduchou celotělovou sestavu tahů a pasívních cviků, která je zaměřena na uvolnění páteře, trávícího traktu, pánevní oblasti a rozproudění energie v hlavních orgánových  meridiánech. Pro lepší zapamatování sestavy dostanete písemné materiály.
Cena je 2 500 Kč.

Výuka masáže lávovými kameny
Lávové kameny jsou velmi dobrým materiálem pro využití při alternativních možnostech masáží, protože velmi dobře akumuluje teplo, které při masáži pomáhá uvolňovat svaly a tím je masáž za pomoci teplých lávových kamenů velmi účinná, uvolňuje tělo do hloubky a pomáhá prožít i hlubokou relaxaci za současného doplnění energií. Příjemná je zejména v zimě, kdy je přidanou hodnotou k masáži i hluboké prohřátí těla, je však využívaná i v létě, metabolismus některých lidí ji velmi dobře přijímá i v teplém počasí. Celková výuka masáže za pomoci lávových kamenů je rozdělena na dva samostatné semináře. Na jednom se naučíte za pomocí hladkých lávových kamenů masírovat tělo zezadu (záda a nohy zezadu), na druhém se naučíte masírovat tělo zepředu (nohy zepředu, břicho, dekold, ruce, obličej) a také se dozvíte něco o ledových kamenech a o odstraňování blokád.
Oba semináře jsou dvoudenní, cena za každý je 2 000 Kč.

Nejbližší termíny: PRO ROK 2019 DOHODOU, VOLEJTE, PIŠTE

Výukové semináře jsou určeny pro menší skupinky zájemců a v případě tao masáže pouze pro jednotlivé dvojice,  lektorem i organizátorem kurzů je Lubomír Śopf, který na nich předává své dlouholeté zkušenosti s masážemi, pokud vás nelákají kurzy ve velkých masérských školách a přitom se chcete masáže dobře naučit při osobním přístupu, tak se ozvěte, rádi se vám budeme věnovat. Kurzy se konají na adrese Ibsenova 7, Brno, přespání je možné po domluvě v našich prostorách. 

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Lubomír Šopf, mobil 728 177 941, e-mail: lubomir_sopf@volny.cz


 
© Copyright 2004-2019 IRIL. Všechna práva vyhrazena.