Masáže v našem životě

zdraví - mládí - vitalita


Motto dne:

Mám své hranice, které si hlídám – umím říci „ne“.

 
 
 
 

 

 

 

Masáž nahřátými kameny

Jedná se o velmi příjemnou a uvolňující alternativu klasické masáže pocházející z Havajských ostrovů, při níž se místo dlaněmi masíruje prohřátými do oblázků vyhlazenými kameny. Používají se kameny pocházející ze sopečné činnosti, protože obsahují železo, čímž dlouho drží teplo, a proto jsou vhodným materiálem, který při masáži velmi výrazně pomáhá tělo prohřát a tím účinně pomáhá při jeho celkovém uvolnění.

Kromě uvolnění a prohřátí má tato masáž podobné účinky jako klasická masáž, pouze prohřátí těla je při ní mnohonásobně větší, což napomáhá při relaxaci zvláště zimomřivých jedinců, i pro ostatní je však příjemná. Bohužel nemohou ji přijímat lidé, kteří mají alergii na teplo nebo některé zdravotní potíže, které velké prohřátí vylučují (pokud trpíte zdravotními potížemi, poraďte se při objednání s masérem, zda je při vašich potížích tato masáž vhodná).

Význam této masáže oceňuje většina lidí hlavně v zimních měsících, kdy je využívaná jako alternativa klasické masáže, protože dokáže tělo velmi účinně prohřát a udržet je po nějakou dobu příjemně prohřáté.

Cena:
zadní část těla (záda, hýždě a nohy zezadu) 60 až 90 minut - 600 Kč
celé tělo včetně obličeje a dekoltu 90 až 120 minut - 800 Kč

Brno
Reiki mistr a masér Lubomír Šopf, Ibsenova 7, tel. 728 177 941, lubomir_sopf@volny.cz


 
© Copyright 2004-2019 IRIL. Všechna práva vyhrazena.